АКЦІЯ Розпродаж взуття - осінній цінопад, акція завершиться через: 30 днів 15 годин!

Взуття для футболу та футзалу

Якісне взуття - це запорука ваших перемог!

  Кожен поважаючий себе футболіст чудово знає, що футбольне взуття обов'язково має суворо відповідати погодним умовам та типу покриття поля, на якому проводиться гра. Як не дивно, але від цього залежить рівень витривалості, технічність, а відповідно результат матчу.
У взуття для футболу дуже багато назв: «бутси», вони ж «бампи», «копи», «пампи», «копочки». Розрізняють таке взуття за особливим призначенням, яке формується залежно від типу покриття поля, де проводитиметься дана гра.
На сьогоднішній день існує кілька видів кросівок для футболу:
Футбольні бутси
Сороконіжки для футболу
Взуття для футзалу
Бажано підбирати кілька варіантів, щоб, незважаючи на вигляд ігрового майданчика, ви завжди були готові до гри. Надійне, і найголовніше, правильно обране футбольне взуття знизить ризик отримання травми. Одні моделі кросівок можуть мати підмітку (особливу будову підошви), призначену для натуральних поверхонь, інші моделі виготовлені виключно для штучних покриттів. Якщо ж ви граєте в одному і тому ж взутті на різних за якістю полях, то це помилка, яка може призвести до можливої травми та перевантаження гомілкостопа.
Якщо ваше взуття для футболу добре сидить на нозі і вам у ньому зручно, то і грати ви будете добре. Стиль і колір у цьому випадку відіграє другорядну роль - вибір тільки за вами!


Розкрити описПриховати опис