Літні чоботи і черевики

Насолодитися поглядами зачарованих чоловіків, добитися унікальності зовнішнього вигляду і впевнено підкорювати життя - ці привілеї мають жінки, які купили чарівні літні чоботи, для удосконалення свого стилю. Будь-яка річ з таким взуттям заграє новими фарбами, потрібно лише скласти пару. Спідниця в такому тандемі приверне ще більшу увагу до струнких ніг. Шорти витягнуть силует. Повітряне плаття стане захопливою і зухвалим, якщо взути чоботи літні шкіряні.
У новому 2016 року літні чоботи Київ зустріне у великій гамі варіантів: шкіряні, джинсові, мереживні, в'язані, лакові, перфоровані, тиснені, з високою халявою, з шнурками, змійками, кнопками, застібками і заклепками. Головною тенденцією стане відкритий носок. У чоботях на плоскій підошві, щоб оголити пальці, не потрібно підбирати спеціальний наряд. Таке взуття підійде під всі. Інша ситуація з високим каблуком або танкеткою - обов'язковий акуратний педикюр, жіночний наряд. Адже вся увага буде прикута до жінки в красивих літніх чоботях.
Навмисна сексуальність або праведна скромність - цей вибір, між чобітьми різних стилів, зробити складно. Тому брати потрібно обидві пари. Вибір настільки великий, що чоботи літні обов'язково поселяться в гардеробі і будуть бажаними і коханими.

Розкрити описПриховати опис