АКЦІЯ Розпродаж зимового взуття, акція завершиться через: 5 днів 20 годин!

Взуття для футболу та футзалу

                                                                            Якісне взуття - це запорука ваших перемог!

  Кожен поважаючий себе футболіст прекрасно знає, що футбольне взуття обов'язково повинне строго відповідати погодним умовам і типу покриття поля, на якому проводиться гра. Як не дивно, але від цього залежить рівень витривалості, технічність, а відповідно і результат матчу.
У взуття для футболу дуже багато назв: «бутси», вони ж «бампи», «копи», «пампи», «копочки». Розрізняють таке взуття по особливому призначенню, яке формується в залежності від типу покриття поля, де буде проводитися дана гра.
На сьогоднішній день існує декілька видів кросівок для футболу:
Футбольні бутси
Сороконожки для футболу
Взуття для футзалу
Бажано підбирати кілька варіантів, щоб, незважаючи на вид ігрового майданчика, ви завжди битлі готові до гри. Надійна, і найголовніше правильно обране футбольне взуття знизить ризик отримання травми. Одні моделі кросівок можуть мати підметку (особливу будову підошви) призначену для натуральних поверхонь, інші моделі виготовлені виключно для штучних покриттів. Якщо ж ви граєте в одній і тій же взуття на різних за якістю полях, то це помилка, яка може привести до можливої травми і перевантаження голеностопа.
Якщо ваше взуття для футболу добре сидить на нозі і вам в ньому зручно, то і грати ви будете добре. Стиль і колір в даному випадку відіграє другорядну роль - вибір тільки за вами!


Розкрити описПриховати опис