туфлі на підборах

модельні туфлі модельні туфлі
-40% 599 грн 359 грн
39
модельні туфлі модельні туфлі
-50% 635 грн 318 грн
36
модельні туфлі модельні туфлі
-50% 675 грн 338 грн
36 38
модельні туфлі модельні туфлі
-50% 795 грн 398 грн
41
модельні туфлі модельні туфлі
-50% 1045 грн 523 грн
36
Товарів на сторінці:

Туфлі на високих підборах, сміливою колірної гами, оригінального, незабутнього силуету представлені в магазині «Туфелёк». Зверніть увагу на червоні туфлі - вважається, що без них панянка не може бути щаслива. Зараз їх не підбирають до кольору одягу, довіряючи сольну партію в модному ансамблі. Так само залишаються фаворитами туфлі бежеві (вони, до речі, «подовжують» ноги).
Модельне взуття шиється з кращих натуральних матеріалів - тонкої м'якої шкіри, замші, лаку, тисненою шкіри. Виразний декор, стильна металева обробка, оригінальної форми каблук, платформа - весь арсенал краси спрямований на те, щоб володарка модельних туфельок була чарівна. Майстерний крій, зручна колодка - в них дивно комфортно, незалежно від того, на скільки сантиметрів каблук підносить вас над буденністю.
Привітні консультанти, знижки / бонуси і обов'язковість сприяють тому, що в «Туфелёк» звертаються, щоб туфлі купити Київ, Дніпропетровськ, панянки з інших міст України. А якість ми прискіпливо контролюємо ще на етапі поставок.
Оновлюйте гардероб, користуйтеся знижками, замовляйте модні модельні туфлі.

Розкрити описПриховати опис