Про компанію

Шановні покупці!

Наш сайт взуття tufelek.kiev.ua пропонує взуття на всі сезони і для будь-якого віку, якщо ви вже визначилися з вибором моделей - сміливо замовляйте! Ми в свою чергу гарантуємо вам чесність, порядність, надійність і відповідальність зі свого боку!

Як замовити? - тут .

Якщо в чомусь у вас є сумніви щодо вашого замовлення, то додавайте коментар в самому замовленні, або телефонуйте нам за цими номерами:

МТС (066) 080-34-88  

Київстар (067) 004-8-402  

Прийом дзвінків в робочі дні: пн - сб з 9.00 до 18.00, неділя - вихідний!

Ми вас вислухаємо, допоможемо вам визначитися в правильному виборі потрібного розміру і моделі, заміряємо особисто для вас будь-який каблучок, будь халяву чобота, постараємося максимально вам описати ті чи інші туфельки або чобітки!

Адже для нас дуже важливо, щоб наш покупець залишився задоволений придбаної у нас покупкою, щоб вам ще не раз хотілося до нас заглядати за обновками!

Наш магазин знаходиться в місті Запоріжжя - вул. Патріотична, 74

При замовленні та купівлі взуття в інтернет-магазині tufelek.kiev.ua покупцям надається знижка в розмірі від 10 до 50% від роздрібних цін наших магазинів "Туфельок"


Якщо в одному замовленні у вас буде 2 пари взуття, то знижка на все замовлення складе 7%, а якщо 3 пари і більше - знижка на взуття складе 10%!

Ви також можете отримувати свої особисті бонуси - тільки зареєструйтеся, вказавши мінімум інформації: як до Вас звертатися і свій e-mail.


Наш інтернет магазин взуття регулярно пропонує вам знижки до свят : в цей період, в перебігу декількох днів ви можете істотно економити на покупці взуття-стежте за нашими акціями!

У разі, якщо все-таки вам взуття не підійшла, то ви маєте право повернення або обміну на будь-яку іншу модель або інший розмір в протягом 14 днів не ношеного пари взуття.

Юридична і контактна інформація:

ФОП Ловицький П.А.

69000 г. Запорожье, ул. Патріотична 74

тел. 066-080-34-88 tufelek.kiev.ua@gmail.com