Дропшиппінг взуття в Україні від інтернет-магазину «Туфельок»


dropshipping

Запрошуємо до співпраці партнерів по системі роботи "Дропшиппінг"

Дропшиппінг взуття в партнерстві з інтернет-магазин взуття "Туфельок" - це можливість почати свій бізнес з мінімальними вкладеннями. Ця модель співпраці не вимагає закупівлі товару на власний склад і формування великого асортименту товару для покупців. Вигідні умови Дропшиппінг взуття в Україні від компанії "туфельок" дозволяють повністю зосередитися на маркетингу та продажу, пропонуючи потенційним клієнтам доступ до якісної і трендової продукції.

У цій моделі бізнесу ви продаєте товар не зі свого складу, а зі складу партнера - компанії. Окрема команда відповідальна за прийом замовлення, його обробку, упаковку товару та його відправлення за вказаною адресою покупця. Вашим завданням залишиться тільки пошук покупців і отримання оплати за товар.

Переваги співпраці з нами

Компанія пропонує співпрацю по Дропшиппінг з післяплатою для кінцевого покупця. Асортимент чоловічого та жіночого взуття постійно оновлюється, і вибір запропонованих моделей дійсно дивує.

Вибираючи нашу компанію в якості основного партнера, ви отримуєте найнижчу закупівельну ціну на повсякденне і спортивне взуття по Дропшиппінг, продаючи її в будь-який куточок країни з максимальною націнкою.

Великий асортимент взуття для всієї родини

При пошуку потенційного партнера по Дропшиппінг взуття в Україні варто звернути увагу на наступні чинники: асортимент, службу підтримки, умови співпраці і ціни на товар. Один з головних критеріїв для партнерів залишається асортимент взуття для чоловіків і жінок. Від кількості представлених моделей і їх розмірів залежить конверсія покупців і інтерес людей товару.

Компанія постійно оновлює асортимент, співпрацюючи з виробниками та представниками різних взуттєвих брендів. Кожна модель взуття представлена в широкій розмірній сітці, що складається, щонайменше, з 5 пар. Основну частину вибору складають жіночі та дитячі моделі, які доповнюються чоловічий всесезонной взуттям.

Оновлення складу здійснюються цілий рік, по кілька разів на місяць. Тому на вибір завжди представлені актуальні моделі потрібного кольору, фасону та розміру.

Гнучкий підхід до партнерів

Комфортні умови Дропшиппінг взуття в Україні включають в себе:

 • Швидкий старт співпраці без надання конфіденційної інформації про місця та способи продажів товару;
 • Немає мінімального ліміту на закупівлю товару в місяць;
 • Немає необхідності поповнювати депозит і тримати гроші на балансі компанії.

Відразу після старту співпраці можна починати працювати, займаючись продажами чоловічого та жіночого взуття по Дропшиппінг по всій країні. Відправки обраного товару здійснюються практично відразу, післяплатою або за попередньою оплатою. Доставка можлива будь-транспортною компанією, включаючи "Нову Пошту", "Укрпошту" та інші.

Окремої уваги вартий рівень маржі, з якою можна продавати чоловічу або жіночу взуття по Дропшиппінг в Україні через компанію "туфельок". Зверніть увагу, що вартість більшості пар взуття практично дорівнює їх собівартості. Це дозволяє збільшити маржу, заробляючи на кожній парі не менше 100-300 гривень. Низька ціна реалізації для партнерів стала можливою за рахунок великих обсяг продажів і оптимізації процесу закупівлі безпосередньо у фабрик-виробників і імпортерів.

Сучасні програми складського обліку

Прибутковий дропшіппінг неможливий без ефективних IT-рішень. Компанія-партнер приділяє багато уваги таким факторам, як зручність складського обліку і постійний доступ партнерів до єдиної бази даних щодо наявності товару на складі. Всі дані синхронізовані між собою. Це означає, що партнери бачать тільки актуальну інформацію про товар і доступних розмірах. Всі фото і характеристики в програмах складського обліку вводяться вручну і багаторазово перевіряються.

Будь-яку замовлену пару взуття можна забронювати на термін до 3-х днів. Це зручно, тому що можна спокійно дочекатися оплати від покупця і не сумніватися в тому, що товар потрібного розміру вже буде розкуплений до моменту відправки зі складу.

Комунікації з партнерами 24/7

Співпраця передбачає доступ до служби підтримки 24/7. Для зв'язку використовуються наступні месенджери і соціальні мережі:

 • Telegram;
 • Viber;
 • Skype;
 • Facebook;
 • Instagram.

Крім цього, можна безпосередньо зв'язатися з менеджерами по одному з мобільних номерів операторів "Київстар" або "Водафон". Представники компанії не тільки проводять консультації, а й виконують запити по броні товару.

Повністю офіційне співробітництво

Компанія працює офіційно в статусі ФОП, що дозволяє повноцінно працювати з юридичними і фізичними особами. При необхідності можуть видаватися накладні, чеки та інша документація для податкової звітності.

Тільки реальні фото товару з підтвердженим розміром

Дропшиппінг кросівок, туфель і іншого взуття неможливий без попереднього ознайомлення покупця з товаром. Тому ми надає на кожну товарну позицію від 6 реальних фото в різних ракурсах. Всі знімки високої якості, зроблені на моделях з використанням професійної апаратури. Це важливо, тому що в процесі зйомки додатково перевіряється розмір і його відповідність розмірній сітці, наданої виробником. У разі розбіжність вносяться зміни, тому покупці отримують тільки актуальні дані за розмірами з відповідною таблицею. Це знижує ризик виконання неправильних вимірів, скорочуючи кількість повернень.

При необхідності ви можете надати потенційному покупцеві якісні знімки будь-якої пари взуття з асортименту.

Як з нами співпрацювати по Дропшиппінг взуття

Щоб почати займатися Дропшиппінг дитячого взуття, а також жіночого та чоловічого взуття, необхідно зв'язатися з менеджерами. Вони нададуть докладні інструкції по реєстрації аккаунта партнера, після чого відразу можна буде приступити до оформлення замовлень.

Процес співпраці дуже простий:

 1. Ви рекламуєте товар і отримуєте замовлення на конкретну модель взуття з асортименту нашого інтернет-магазину (попередньо можна отримати вивантаження асортименту з фото і описом на свій сайт або в форматі таблиці).
 2. Ви бронюєте конкретну модель взуття потрібного розміру для клієнта і очікуєте оплату.
 3. Після оплати ви підтверджуєте бронь і вказуєте адресу доставки, на який відправляється товар в максимально короткі терміни.

Зверніть увагу, що відправки можливі і з післяплатою, і за передоплатою. У разі відправки післяплатою на адресу клієнта різниця в ціні (фактично, ваша прибуток) переходить на наступний замовлення. Але ми рекомендуємо отримувати попередньо оплату за весь замовлення, щоб клієнт був упевнений в тому, що він забере взуття. З четвертого дня зберігання активується функція автоматичного повернення на "Новій Пошті" і "Укрпошті", тому потрібно стежити за тим, щоб покупці своєчасно забирали посилки (навіть оплачені).

Ознайомитися з асортиментом взуття для реалізації через дропшіппінг можна прямо на сайті. На сторінці кожного товару вказана актуальна ціна, кілька фото, докладний опис і кнопка замовлення. У деяких випадках функція додавання товару в корзину відсутня - це актуально для нових позицій, які ще не оброблені на сайті (незабаром вони будуть доступні для замовлення).

У разі виявлення браку (таке практично ніколи не трапляється) або ж невірно обраного розміру, взуття можна повернути назад або обміняти її. Якщо обмін або повернення здійснюються з вини компанії, то пересилання клієнтом не оплачується. В іншому випадку доведеться просто оплатити вартість послуг перевізника.

У компанії є база даних всіх партнерів, тому на будь-які запити реакція блискавична. Замовлення при цьому обробляються дуже швидко, а при великих обсягах продажів можливі додаткові знижки або бонуси.

До співпраці запрошуються всі бажаючі, незалежно від статусу і передбачуваних обсягів продажів. Відправка взуття по Дропшиппінг здійснюється від 1 пари (відповідно, мінімального обсягу замовлення немає).

Розділ для новачків

Дропшиппінг - це поширений формат торгового співробітництва, при якому підприємці-продавці не купують товар для перепродажу, а реалізують його прямо зі складу основного постачальника (в даному випадку - компанії. Досить тільки отримати замовлення, прорекламував якісне взуття на будь-якому майданчику. Ви можете розміщувати оголошення про продаж взуття на сторінках в соціальних мережах, на регіональних сайтах, маркетплейсах, онлайн-дошках оголошень або на власних сайтах. Для цього надаються фото взуття, опис і розмірна сітка.

Ви самі встановлюєте націнку, заробляючи на продажу кожної пари взуття.

Проста схема роботи Дропшиппінг:

 1. Продавець (ви) розміщуєте оголошення про продаж товару.
 2. Покупець цікавиться товаром і готовий його купити.
 3. Продавець повідомляє про це постачальника.
 4. Продавець отримує всю суму грошей за товар і оплачує його вартість постачальнику з вирахуванням своєї націнки.
 5. Постачальник відправляє товар на адресу покупця.

Повірте, це займає всього кілька годин. Уже десятки підприємливих дропшіпперов заробляють разом з ними. Станьте частиною успішної і дружної команди!

Часті питання

Зайнятися Дропшиппінг в Україні можна для початку просто зареєструвавшись в нашому інтернет-магазині «Туфельок». Вести продажу можна зі своєї сторінки в соціальних мережах, групах СП, месенджерах або завдяки дошках оголошень. Робити мінімальну закупівлю не потрібно, весь товар знаходиться у нас на складі, ви просто продаєте і отримуєте дохід.

Щоб почати займатися Дропшиппінг в Україні для початку необхідно завести торгову сторінку. Продавати також можна через дошки оголошень, маркетплейси або власний інтернет-магазин. Далі ви розміщуєте на торгових сторінках наші товари. Більш детальна інформація представлена в нашому розділі «Дропшиппінг».

Почати працювати з Дропшиппінг можна з розміщення нашого взуття на своїх торгових сторінках або групах спільних покупок. Встановлюйте націнку на товар і оформляйте замовлення на нашому сайті через Особистий Кабінет. Робити мінімальну закупівлю не потрібно