Накопичувальна система знижок для зареєстрованих користувачів

 1340705414

Для наших постійних покупців в інтернет-магазині взуття Туфелёк ми розробили спеціальну програму лояльності.

 

Суть програми така - чим частіше Ви робите замовлення в нашому інтернет-магазині взуття tufelek.kiev.ua, тим більшу знижку Ви отримуєте в подальшому.

Для обліку кількості ваших замовлень обов'язкова реєстрація на сайті "Туфельок"!


Для цього вам потрібно вказати мінімум необхідної інформації:

як до вас звертатись,

Адреса електронної пошти,

номер мобільного телефону, на який відправляється номер посилки (в разі замовлення).

Іншу інформацію ви вказуєте за бажанням.


Що дає система знижок на сайті взуття Туфелёк.


Реєстрація на сайті дає великі переваги при подальших ваших замовленнях! Зареєструвавшись на нашому сайті, (навіть якщо ви поки нічого не замовили) ви автоматично потрапляєте в групу користувачів з Premium - статусом і стаєте учасником програми лояльності сайту взуття Туфелёк.


Тепер перед тим як робити замовлення на нашому сайті, вам обов'язково потрібно зробити вхід на сайт під своїм іменем (тобто ввести адресу ел. Пошти та пароль, який ви вказали при реєстрації).

PS Шановні покупці! При кожному замовленні, обов'язково входите на сайт як зареєстрований користувач (тоді в правому верхньому кутку буде висвічується ваше ім'я, статус і знижки) !!! Тільки за цієї умови покупка буде вважатися зі знижкою для вашого статусу.

Якщо ви робите два замовлення на рік на сайті взуття Туфелёк (відлік часу йде від дати першого замовлення по старому статусу), сплативши другий заказаз, вже на третьому замовленні ви переходите в групу покупців з VIP -Статус.

VIP -покупця отримують замовлення не рідше двох разів на рік і мають додаткову знижку 5%.

Якщо ви протягом року робите третій замовлення в VIP -Статус, то вам присвоюється статус Platinum - покупця, і надається знижка на покупки в даному статусі 7%.

Таким чином, Platinum - покупці повинні робити замовлення не рідше трьох разів на рік і мають додаткову знижку 7%.


І нарешті, зробивши четвертий замовлення на рік в Platinum -Статус, ви переходите в розряд Golden -покупця, які мають додаткову знижку на покупки 10%.

Golden - покупці роблять замовлення на сайті взуття Туфелёк не менше чотирьох разів на рік.


Шановні покупці, зверніть вашу увагу на той факт, що «замовлення» - це отримується вами посилка, а в замовленні ви можете робити кілька покупок.

Якщо в одному замовленні у вас є кілька покупок, то для вас також діє окрема система знижок, описана в розділі «Спільна покупка».

Якщо покупець не здійснює необхідної для його статусу кількості замовлень на рік, то він буде переведений в відповідну його частоті покупок групу.

Але ми сподіваємося, що зниження покупцем свого статусу буде вкрай рідкісним явищем, так як в нашому інтернет-магазині взуття Туфелёк завжди є, що вибрати на всі сезони і для будь-якої статі і віку.

У нас найкраще поєднання моди, ціни і якості!