омфортн≥ син≥ дутики в сн≥жинки KTV 111 —»Ќ»≈

 од: 103644
Ѕренд: Gipanis
ЌемаЇ в на€вност≥
÷≥на сьогодн≥: 288 грн 450 грн јкц≥€ -36%
¬ибер≥ть розм≥р або довжину уст≥лки * в сантиметрах
3623.0см
ћатер≥ал верху
болоньЇвих тканину / искусственна€ замша
ћатер≥ал п≥дкладки
штучне хутро
 рањна-виробник
”крањна
кол≥р
  син≥й

ƒутики - серед багатьох модниць завоювали попул€рн≥сть завд€ки комфорту ≥ практичност≥. “ак≥ чоботи привертають особливу увагу за рахунок роздутою форми, €ка в найлют≥ший мороз збер≥гаЇ тепло.

ƒоставка зд≥йснюЇтьс€ наступними способами:

 •  ур'Їром Ќовоњ пошти на ¬ашу адресу (60 грн.)
 • ќтриманн€ на склад≥ Ќовоњ пошти (50 грн.)
 • ”крпошта (50 грн.)

Ќаш магазин взутт€ "“уфельок" приймаЇ €к гот≥вку, так ≥ онлайн платеж≥, що зд≥йснюютьс€ за допомогою системи електронних платеж≥в ѕриватЅанку - liqpay , яка дозвол€Ї оплачувати за товар картами Visa ≥ MasterCard, випущеними будь-€кими банками.

¬и можете:

1. «робити переклад на наш рахунок з≥ своЇњ картки Visa ≥ MasterCard (незалежно в≥д обраного вами способу отриманн€ товару).

2. ѕокласти грошов≥ кошти на нашу карту ѕриватбанку за допомогою терм≥нал≥в самообслуговуванн€.

3. ѕеревести кошти за допомогою банк≥вського переказу.

4. ќплатити ваше замовленн€ п≥сл€платою при отриманн≥ посилки на ”крпошт≥ або Ќовоњ поштою, в цьому випадку передоплата 50 грн обов'€зкове! ¬арт≥сть доставки посилки Ќовою поштою 50 грн ≥ ”крпоштою - 50 гривень на весь замовленн€, незалежно в≥д к≥лькост≥ замовлених пар. ѕоштовою службою з вас буде додатково утримана ком≥с≥€ за зворотну в≥дправку грошей, а це не менше 25 гривень (Ќовою поштою).

5. ќплатити ваше замовленн€ особисто кур'Їру при отриманн≥ посилки (€кщо ви при замовленн≥ вибрали доставку на ¬ашу електронну адресу кур'Їром Ќовоњ пошти в будь-€кому м≥ст≥ ”крањни). якщо ви замовл€Їте взутт€ п≥сл€платою, то вам необх≥дно зд≥йснити передоплату на наш рахунок в розм≥р≥ 50 гривень (€к гарант≥ю того, що ¬и хоча б прийде на склад пом≥р€ти замовлену ¬ами взутт€).


6. ќплатити замовленн€ на сайт≥ tufelek.kiev.ua своЇю кредитною карткою (незалежно в≥д обраного способу отриманн€ товару). Ќаш ≥нтернет-магазин tufelek.kiev.ua п≥дключений до системи безпечних електронних платеж≥в ѕриватЅанку - liqpay , яка дозвол€Ї оплачувати за товар картами Visa ≥ MasterCard, випущеними будь-€кими банками.

“аким способом ви можете оплатити ваше замовленн€ пр€мо з вашого e-mail - з≥ стор≥нки одержанн€ пов≥домленн€ є1 про прийн€тт€ вашого замовленн€ до розгл€ду.

«алежно в≥д обраного вами способу оплати на ваш e-mail будеут в≥дправлений рахунок з рекв≥зитами дл€ оплати. ќплату ви повинн≥ зробити втечении трьох дн≥в п≥сл€ отриманн€ рекв≥зит≥в дл€ оплати. ѕроханн€ додатково ≥нформувати наших менеджер≥в про факт оплати ≥з зазначенн€м точного часу по квитанц≥њ. ÷е значно прискорить обробку вашого замовленн€. ¬аше замовленн€ буде анульовано п≥сл€ зак≥нченн€ трьох дн≥в п≥сл€ виставленн€ рахунку до оплати, €кщо така не проведена!

”вага! ѕри оплат≥ за безгот≥вковим розрахунком (картками Visa ≥ MasterCard, за допомогою терм≥нал≥в, банкомат≥в, а також в касах банк≥в) додатково утримуЇтьс€ банк≥вська ком≥с≥€ в розм≥р≥ в≥д 0,5 грн до 1% в≥д суми платежу.
¬и нам обов'€зково повинн≥ ѕќ¬≤ƒќћ»“» ѕ–ќ ќѕЋј“”!

¬с≥ взаЇмини з нашими покупц€ми регулюютьс€ «аконами ”крањни, зокрема - "ѕро захист прав споживач≥в".

 уп≥вл€ онлайн вимагаЇ певноњ точност≥ у вим≥рах, включаючи ≥ндив≥дуальн≥ особливост≥ вашоњ н≥жки.

—аме тому ви маЇте право:

 • знати наше ф≥зичне м≥сцезнаходженн€ ;
 • не платити за взутт€, €кщо вона вам не п≥дходить;
 • вимагати в≥д нас всю ц≥каву дл€ вас ≥нформац≥ю про товар ≥ про егопро≥звод≥теле;
 • в≥дмовитис€ в≥д покупки. (¬с€к≥ бувають життЇв≥ ситуац≥њ!)

ј в свою чергу ми зобов'€зан≥:

 • виконати наш≥ об≥ц€нки ≥ доставити ваше замовленн€ за вказаною вами адресою;
 • розпов≥сти докладно про вашу взутт€ все, що вас зац≥кавить;
 • повернути вам все грош≥ на банк≥вську картку через не ношений взутт€, €кщо вона вам не п≥д≥йшла з €кихось параметрах;
 • повернути вам грош≥ за ношений взутт€, €кщо в н≥й Ї непереборний фабричний брак.

якщо вам взутт€ не п≥дходить, але ви хочете обм≥н€ти взутт€ на ≥нший розм≥р або ≥ншу модель, тод≥ ви в≥дправл€Їте взутт€ назад нам, а ми висилаЇмо вам потр≥бну зам≥ну.

 • спочатку ми повинн≥ отримати вашу взутт€, в≥д €коњ ви в≥дмовилис€, ≥ переконавшись в тому, що вона не ношена, обов'€зково перераховуЇмо грош≥ на вашу картку;
 • не в≥дправл€йте взутт€ наложеним платежем, €ка вами оплачена ≥ вам не подходошла з €ких-небудь причин. ƒл€ того, щоб вам повернути грош≥, нам потр≥бно переконатис€ в тому, що вона не ношена!

’очете купити взутт€ з великою знижкою, тод≥ замовл€йте њњ за попередн≥м замовленн€м !

¬еличезна до ¬ас проханн€! –об≥ть виб≥р усв≥домлено!

¬≥дгуки ≥ питанн€ про цей товар:
«алишити в≥дгук або задати питанн€
¬каж≥ть, на цей email ¬ам прийде в≥дпов≥дь

none